تبلیغات
هنر گرافیک - مطالب هفته سوم مرداد 1396
 
هنر گرافیک
فرزند هنر باش نه فرزند پدر؛که فرزند هنر زنده کند نام پدر
درباره سایت هنر گرافیک


این سایت در زمینه گرافیک و طرح های زیبا و حرفه ای گرافیکی فعالیت میکند،علاقه مندان به این رشته میتوانند به بحث و گفت و گو و تبادل نظر با همدیگر در مورد کارها بپردازند و کارهای خود را برای نمایش دادن در سایت به ایمیل honaregraphic1@gmail.com ارسال کنند.
خواهشمند است در نقد و بررسی کارها از بیان نظرات غیر هنری خودداری شود،با تشکر ازحضور گرمتان،در سایه خداوند زیبایی ها موفق و سرافراز باشید.


نحوه ارتباط با ما:
honaregraphic1@gmail.com
همچنین از طریق بخش نظرات میتوانید ایمیل خود را به صورت صحیح درج کرده و درخواست خود را ارسال کنید

با به روزترین و متنوع ترین وبگاه هنری ایران همیشه همراه ما باشید.

مدیر سایت : هنر گرافیک
آرشیو سایت هنر گرافیک
نویسندگان
سفارش طراحی کارهای گرافیکی به صورت حرفه ای
{ آمارگیر
مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی معتقد است هنر گرافیک در عرصه پوستر‌سازی فیلم دیگر از بین رفته است. او که از طراحی پوستر آخرین فیلمش گله‌مند است، گفت:

کیمیایی درباره طراحی پوستر فیلم‌هایش گفت: پوسترِ اولین فیلم‌‌ام، یعنی «بیگانه بیا» را یک گرافیست ایتالیایی به نام لیگارِتو طراحی کرد که مطابق پوسترهای همان روزها بود. این گرافیست ایتالیایی در مولن‌روژ کار می‌کرد. مولن روژ یک کمپانی بزرگ جهانی بود. من در مولن‌روژ بیلی‌وایلدر، ویلیام وایلر، ویلیام هولدن و بسیاری از چهر‌ه‌های مطرح سینمای دنیا را دیدم. این کمپانی بغل سینما مولن‌روژ بود؛ سینمایی که الان سینما سروش نام دارد.

این کارگردان سینما افزود: پوستر و تیتراژِ «قیصر» را عباس کیارستمیِ عزیزم طراحی کرد. فیلم بعدی‌ام «رضا موتوری» بود که باز عباس تیتراژش را درست کرد، ولی پوسترش را نرسید کار کند و آن را به آقای منصوری نامی داد. بعد از آن «داش‌آکل» بود که باز هم پوسترش را آقای منصوری طراحی کرد.

او با تمجید از پوستر فیلم داش‌آکل ادامه داد:‌ یکی از پوسترهای «داش‌آکل» فوق‌العاده است؛ همان پوستری که داش‌آکل را تنها با یک قمه نشان ‌می‌دهد. موقعی که من رفته بودم شیراز و راجع‌ به داش‌آکل تحقیق می‌کردم، یک آقای برنج‌فروشی در بازار شیراز در محله‌ی سر دزک بود که آن‌موقع ۹۴ سال داشت. این آدم خیلی چیزها راجع‌ به داش‌‌آکل می‌دانست. بعد آرام‌آرام‌ با ما اخت شد و به ما گفت که جزوِ ۴ نفرِ دارودسته‌ی کاکا رستم بوده. به او گفتم: تو قمه‌کشی هم بلدی که چطوریه؟ چون قمه‌کشی، استایل مجزای خودش را دارد؛ با شمشیرکشی و چاقوکشی فرق دارد. اصرار کردم تا بالاخره قبول کرد و برای چند لحظه برای ما قمه کشید، و ما درجا چندتایی عکس از او گرفتیم. اصلاً پلنینگ قمه‌کشیِ فیلم را من از این پیرمرد یاد گرفتم.

کارگردان فیلم گوزن‌ها درباره طراحی پوستر دیگر فیلم‌هایش چنین گفت:‌ پوستر فیلم «تیغ و ابریشم» را آیدین آغداشلو طراحی کرد که خیلی زیباست. یک دستی وسط پوستر است که با یک تیغ بریده شده. پوستر فیلم‌های «غزل»، «خاک» و «گوزن‌ها» را مرتضی ممیز طراحی کرد. پوستر فیلم «سفر سنگ» خورد به جریان فیلم‌های بازاری، ولی جدا از این‌ها «سفرسنگ» یک پوستر دارد که فرشید مثقالی طراحی‌اش کرده و در آن یک سنگی‌ست که دارند آن را می‌کشند. خیلی روی این پوستر کار شده است.

او درباره پوستر تازه‌ترین اثر سینمایی‌اش نیز گفت: هنوز پوستر قاتل اهلی را ندیده‌ام. در ذهنم قرار بود که با دوست عزیزم آیدین آغداشلو درباره‌اش صحبت کنم، ولی دیدم که با تهیه‌کننده روبه‌رو نشود بهتر است، به همین خاطر، دیگر ممکن نشد آن را طراحی کند.

کیمیایی ادامه داد: امروزه هنر بزرگی مثل گرافیک دیگر از بین رفته است. الان چند تا کلّه از فیلم‌های فرنگی را برمی‌دارند و به زعم خودشان پوستر طراحی می‌کنند. قبلاً هر کار گرافیکی یک اثر هنری بود. پوسترِ فیلم «طبیعت بی‌جان» سهراب شهید ثالث فوق‌‌العاده است. پوستر فیلم «خاک» که مرتضی ممیز طراحی کرد، در زمان خودش برنده‌ی چندین بی‌ینال‌ شد.

این کارگردان سینما، تیتراژ و آنونس فیلم را دریچه‌ای به باغ فیلم دانست و گفت: جهان فیلم را باید در آنونس و تیتراژ بشود دید. تیتراژ تمام سعی‌اش را می‌کند که این اتفاق درش بیفتد. “سالباس” برای چندین فیلم هیچکاک تیتراژ ساخت. همه‌شان هم فوق‌العاده است که به عقیده‌ی من بهترینش تیتراژ فیلم “اسپارتاکوس” بود. در این تیتراژ، سر یک مجسمه‌ی اسطوره‌ای را می‌بینیم که همین‌طور در طول تیتراژ ترک می‌خورد و همین‌طور ترک می‌خورد، تا بینی‌ و چشم‌اش به مرور می‌افتد. تاریخ را می‌شود در همین تیتراژ کوتاه دید. درنهایت از این مجسمه هیچ چیزی باقی نمی‌ماند که بیننده آن را بشناسد. سالباس با همین تیتراژ به بیننده می‌گوید که به تاریخ شک کن.

وی در پایان با انتقاد از پوستر فیلم تازه‌اش “قاتل اهلی” گفت:‌ از پوستر فیلم‌های اخیرم اصلاً راضی نیستم. الان دیگر نمی‌توانم برای مثال از آیدین آغداشلو چنین توقعی را داشته باشم که در ازای مبلغ ناچیزی، یک اثر هنری در قالب پوستر به من بدهد. البته او همیشه این لطف را به من داشته که هر وقت چیزی ازش خواسته‌ام با بزرگواری‌اش انجام داده، اما من خودم رعایت جوانب کار را بکنم.

نوع مطلب : اخبارگرافیکی، 
برچسب ها : پوستر، فیلم، مسعود، کیمیایی، مسعود کیمیایی،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک

جایزه بین‌المللی ادبیات کودک چن بوچویی برای بهترین کتاب تصویری هرساله در ماه نوامبر توسط نمایشگاه بین‌المللی کتاب کودک شانگهای برگزار می‌شود و به بهترین کتاب تصویری، که به لحاط متن و تصویر دارای هارمونی باشند و به شکوفایی خلاقیت در کودکان کمک کنند تعلق می‌گیرد.

۱- معیارهای جایزه
متن و تصاویر اثر شرکت‌کننده باید خلاقانه و هماهنگ با یکدیگر باشد. همچنین کتاب بایستی دارای ارزش‎های ادبی و هنری، هارمونی کامل بین متن و تصویر و در کل یک اثر دلپذیر باشد و زمینه تفکر و تخیل کودکان را فراهم آورد. اثر بایستی برای گروه سنی ۶-۱۲ سال آماده شده باشد.

۲- شرکت‌کنندگان
ناشران، تصویرگران و نویسندگان از سراسر دنیا می‎توانند آثار چاپ شده خود را برای این جایزه ارسال کنند.

۳- شرایط شرکت
– آثاری که پیش از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شده‌اند، می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.
– آثار نباید هیچ مشکل حقوقی داشته باشند و مطابق با مقررات کپی رایت چین به چاپ رسیده باشند.
– هر شرکت‌کننده می‌تواند با پنج اثر در رقابت شرکت کند. چنانچه کار به شکل مجموعه منتشر شده است، یک جلد به نمایندگی مجموعه در رقابت شرکت می‌کند.

۴- شیوه شرکت
گام اول: فرم ثبت‌نام باید از سایت www.ccbookfair.com دانلود و تکمیل شود و به آدرس پست الکترونیکی ۱۵۶۴۱۹۰۲۲۳@qq.com ارسال شود. آخرین مهلت ثبت‌نام سی سپتامبر ۲۰۱۷ (هشت مهر ۱۳۹۶) است. فرم هر اثر باید به شکل جداگانه ثبت و ارسال شود.
گام دوم: پرینت فرم ثبت‌نام باید به همراه سه نسخه از کتاب به آدرس زیر ارسال شود.
(Chen Bochui International Children’s Literature Award Submissions (Room 401
SHANGHAI PRESS AND PUBLICATIONS ADMINISTRATION
۵, Shaoxing Road
۲۰۰۰۲۰ Shanghai, People’s Republic of China

۵- سایر موارد
– آخرین مهلت ارسال آثار (سه نسخه کتاب و فرم ثبت‌نام) سی سپتامبر ۲۰۱۷ (هشت مهر ۱۳۹۶) است.
– کتاب‌های ارسالی بازگردانده نخواهد شد.
– نمایشگاه بین‌المللی کتاب کودک شانگهای اجازه استفاده از متن و تصاویر کتاب‌های ارسالی را برای تبلیغ جشنواره و فعالیت‌های غیرتجاری برای خود محفوظ می‌داند.
– برگزارکنندگان در موارد پیش‌بینی نشده تصمیم‌گیری خواهند کرد.
– برای اطلاعات بیشتر و سوالات احتمالی با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید:chenbochui.help@outlook.com

نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان جایزه چن بوچویی برای بهترین کتاب تصویری ۲۰۱۷، فراخوان، جایزه، بهترین کتاب، تصویری، برای،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک

پوستر تابستانه کتاب  توسط عاطفه صفری طراحی و اجرا شده است.  این پوستر به سفارش خانه کتاب تهران و در پی اجرای دومین طرح تابستانه کتاب برای تمامی کتاب فروش های ایران طراحی شده است.

صفری درباره ایده این پوستر می گوید: « در طراحی این پوستر با بررسی های انجام شده به چند عنصر در تابستان رسیدم، از آن جمله می توان به بستنی، هندوانه، پنکه و… اشاره کرد اما باید این نکته را مد نظر قرار می دادم که طرح کتاب هم باید با المان تلفیق شود. از بین تمامی اتودها طرح بستنی با رنگ بندی هندوانه که یادآور طرح آلاسکا و نمادی از خنکی بود، با طرح کتاب سازگارتر به نظر می رسید.»

عاطفه صفری، متولد ۱۳۷۲ و فارغ التحصیل کارشناسی ارتباط تصویری از دانشگاه فنی شریعتی تهران است.

نوع مطلب : پوستر، 
برچسب ها : پوستر تابستانه کتاب، پوستر، تابستانه، کتاب،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک
پوستروریسم

برای مشاهده کامل پست به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب(کلیک کنید)


نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان بین المللی پوستروریسم، فراخوان، مسابقه، گرافیک، گرافیکی، هنر، هنرگرافیک،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک

سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری معاونت فرهنگی قوه قضاییه کارگاه طراحی گرافیک و کارتون با موضوع پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی را برگزار می کند.

از تمامی طراحان گرافیک و کاریکاتوریست های حرفه ای سراسر کشور دعوت می شود جهت شرکت در کارگاه طراحی گرافیک و کارتون با موضوع پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی ، تصویر ۵ نمونه اثر چاپ شده ( آثار دانشجویی مورد قبول نمی باشند)، رزومه، درخواست کتبی شرکت در کارگاه و شماره تماس خود را حداکثر تا تاریخ شنبه ٢١ مردادماه ۱۳۹۶ به آدرس farhangi.tablighat@yahoo.com ارسال کنند. آثار ارسالی توسط اساتید کارگاه بررسی و در صورت تایید، جهت حضور در کارگاه با هنرمند تماس گرفته خواهد شد.

اساتید: بهمن عبدى، كوروش پارسانژاد، حسن موسی زاده و محمدرضا دوست محمدی

از آثار منتخب کارگاه فوق الذکر جهت اکران در سازه های شهری بهره برداری خواهد شد.

شرایط کارگاه:

-حق الزحمه پرداختی به هر شرکت کننده به ازای چهار روز حضور و ارائه کار مورد قبول برای اساتید: ۴۰۰.۰۰۰ تومان
-آثار تولیدی در سه رده قیمتA ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان ، B۷۵۰.۰۰۰ تومان و C۵۰۰.۰۰۰ تومان پس از داوری و تایید اساتید، توسط سازمان زیبا سازی شهر تهران جهت اکران در شهر تهران خریداری خواهند شد.به ده اثر برتر از میان آثار رده A علاوه بر خرید اثر ، لوح تقدیر و یک قطعه نیم سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد
-شایان ذکر است حق هرگونه بهره برداری و اکران (آثار خریداری شده ) متعلق به سازمان زیباسازی شهر تهران و معاونت فرهنگی قوه قضاییه می باشد.
-به همراه داشتن لپ تاپ برای شرکت کنندگان الزامی می باشد.

مکان برگزاری : شهر مقدس مشهد

برگزارکنندگان : سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری معاونت فرهنگی قوه قضاییه
زمان: یکشنبه، دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه ، ۲۹ ، ۳۰، ۳۱ مردادماه و ۱ شهریور ؛ ساعت ۸ صبح الی ۱۹
امکان پذیرش جهت اسکان هنرمندان در هتل از روز شنبه ۲۸ مردادماه ساعت ۱۴ میسر می باشد
برای شرکت در کارگاه ارائه کپی دفترچه حساب بانک شهر و کپی کارت ملی الزامی است.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۸۹۳۵۷۰۰۰ – داخلی ۳۵۳ یا ۱۴۲ تماس حاصل فرمایید.

نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان، کارگاه، طراحی، موضوع، پیشگیری، جرم، آسیب،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک
پوستر سریال

شبکه CBS All Access به تازگی ۱۱ پوستر از سریال جدید Star Trek: Discover را برای طرفداران منتشر کرده است...

برای مشاهده کامل پست به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب(کلیک کنید)


نوع مطلب : پوستر، 
برچسب ها : پوستر های سریال Star Trek: Discovery منتشر شد، پوستر، سریال، منتشر، نشر، انتشار،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک
رقابت

این مسابقه توسط شهر مولاتسو ایتالیا و مؤسسه‌ی Montereggio Paese dei Librai برگزار می‌شود.

چه‌کسانی می‌توانند شرکت کنند؟

رقابت برای همه‌ی نویسندگان، تصویرگران و هنرمندان، با کتاب‌های منتشرنشده، از هر ملیت، زادگاه یا محل اقامتی آزاد است به‌شرطی‌که تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷، پیش از ۱۸ سال سن داشته باشند.

مسابقه‌ی کتاب صامت ۲۰۱۸ پذیرای کتاب‌های تصویرگری‌شده‌ی جدید و بدون متن است. موضوع آزاد است و به هیچ سن یا گروه خوانندگانی وابسته نیست. روایت کتاب باید تنها از طریق تصاویر باشد و انسجام روایی و سبکی داشته باشد.

هزینه شرکت برای هر کتاب ۵۰یورو است.

برنده رقابت مبلغ ۴۵۰۰یورو جایزه دریافت می کند و علاوه بر آن کتاب برگزیده توسط نشر Carthusia Edizioni در ایتالیا به چاپ خواهد رسید.

آخرین مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ می باشد.

طرح‌ها باید به صورت یک فایل دیجیتال و در فرمت PDF با کیفیت بالا ارسال شوند.

برای اطلاعات بیشتر به این سایت رجوع کنید.

نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان رقابت بین المللی تصویرسازی کتاب صامت ۲۰۱۸، فراخوان، رقابت، بین الملل، تصویرسازی، کتاب،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک
فراخوان میراث فرهنگی خوزستان

فراخوان نخستین کتاب تصویرگران خوزستان منتشر شد. در این فراخوان  از همه ی هنــرمنــدان تصویرگر و طــراح گرافیـــک که دارای آثار تصویـــرسـازی می باشند، دعــوت شده است بر اسـاس ضوابــط و شرایط مندرج در فراخوان ، آثار خود را برای چــاپ در کتـاب یاد شده ارسـال نـماینـــد.  ایـن فـراخــوان در دو بـخش آزاد و موضوعـی اجــرا مــی گردد و شرکت در بخش موضوعی (میراث فرهنگی خوزستان) برای همه آزاد است.

برای  کسب توضیحات بیشتر و ثبــت نام از طــریـق وبسـایـــت: www.tasvirgaran-khz.com اقدام کنید.

نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان نخستین کتاب تصویرگران خوزستان، فراخوان، نخستین، کتاب، تصویرگران، خوزستان،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 21 مرداد 1396
هنر گرافیک

موضوعات:

چمنزار سرسبز، زمین، محیط زیست، خانه سبز

شرایط:

- آثار ارسالی باید اصل باشد.

- هر شرکت کننده می تواند 8 اثر ارسال نماید.

- آثار ارسالی نباید قبلا برنده جایزه شده باشد.

- حداکثر اندازه ی آثار ارسالی باید آ3 باشد!

- طول یا عرض آثار دیجیتال باید 2480 پیکسل با رزولوشن 300dpi و حداکثر حجم 5 مگابایت باشد.

- به همراه آثار باید مشخصات کامل، فرم شرکت در مسابقه و عکس ارسال شود.

- پشت هر اثر باید نام کامل، آدرس، ایمیل و تلفن درج گردد.

جوایز:

جایزه بزرگ: 15000 یوآن به همراه لوح تقدیر و کاتالوگ
جایزه اول: 10000 یوآن به همراه لوح تقدیر و کاتالوگ
جایزه دوم: 5000 یوآن به همراه لوح تقدیر و کاتالوگ
جایزه سوم: 3000 یوآن به همراه لوح تقدیر و کاتالوگ
جایزه موفقیت: 300 یوآن به همراه لوح تقدیر و کاتالوگ
و جوایز دیگر
مهلت ارسال آثار:

29 مرداد 1396

نشانی ارسال اولیه آثار:

xlhtcartoon@126.com

fecochina@126.com

نشانی ارسال آثار منتخب:

HU XIAO YU ROOM 341 BUILDING #364, ZHAN QIAN BA LI XIAO QU YUN JING DONG LI,TONG ZHOU QU, BEIJING 101121,CHINA

برای دریافت فرم شرکت در مسابقه اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان، چین، مسابقه، مسابقه کارتون، کاریکاتور، کارتون،
لینک های مرتبط :

       نظرات
پنجشنبه 19 مرداد 1396
هنر گرافیک

فراخوان نوزدهمین جشنواره بین المللی کارتون ضد جنگ KRAGUJEVAC صربستان منتشر شد و تا اواسط شهریور 1396 فرصت دارد.

 

موضوع: 

ضد جنگ


شرایط:
 

- هر شرکت کننده می تواند حداکثر 3 اثر ارسال نماید. 

- آثار ارسالی باید اصل باشد. 

- آثا ارسالی نباید قبلا برنده ی جایزه شده باشد. 

- حداکثر اندازه آثار ارسالی باید A3 باشد و حداقل A4.


جوایز:
 

جایزه بزرگ: 1500 یورو 

جایزه طلا: 1000 یورو 

جایزه نقره: 800 یورو 

جایزه برنز: 500 یورو 

و جوایز نقدی دیگر


مهلت ارسال آثار:

 14 شهریور 1396


نشانی ارسال پستی آثار : 

SALON ANTIRATNE KARIKATURE, Spomen park “Kragujevacki oktobar”, Desankin venac bb, 34000 Kragujevac, Srbija


نشانی ارسال الکترونیکی آثار
:

salon@spomenpark.rs

نوع مطلب : فراخوان (مسابقات)، 
برچسب ها : فراخوان نوزدهمین جشنواره بین المللی کارتون ضد جنگ KRAGUJEVAC صربستان، فراخوان، نوزدهمین، جشنواره، بین المللی، کارتون، ضدجنگ،
لینک های مرتبط :

       نظرات
پنجشنبه 19 مرداد 1396
هنر گرافیک

بعضی از کارهای هنری با اینکه زیاد هم هزینه‌بر نیستند، می‌توانند چهره شهرها را به کلی دگرگون کنند. برخی‌ها تصور می‌کنند که زیبا کردن شهرها و صرف هزینه برای این کارها، در حکم دور ریختن پول است. در صورتی که اگر میزان ارتقای سلامت روان، کاستن خشونت‌ها و افزودن بر شکیبایی مردم را در نزد بگیریم، باید طور دیگری نتیجه‌گیری کنیم.

به ویژه اگر مقامات تصمیم‌گیر، نخواهند همه زوایای آثار هنری تأییدکننده طرز فکر و سلیقه آنها باشد، حتما خواهند چهره خندان مردم را که با هنر آشتی کرده‌اند، خواهند دید.

در این پست به سراغ دو تا از کارهای شرکتی می‌رویم که نام جالب Poetic Kinetics را دارد.

این شرکت با طراحی پاتریک شیرن، سال پیش در میدان پرشینگ لس آنجلس، یک اثر هنری بسیار زیبا نصب کرد.

اثر با صرف صدها متر طناب نقره‌ای ویژه آفریده شده بود و طوری بود که در هنگام وزش باد، حالت موج‌های دریا یا پیچ و تاب خوردن یک موجود دریایی را تداعی می‌کرد و Liquid Shard نام داشت.

او این اثر را با کمک ۱۲ دانشجو از ملیت‌های مختلف ایجاد کرد و پیش از نصب با کمک مدل‌سازی سه‌بعدی کامپیوتری از کارکرد صحیح آن مطمئن شد.

نوع مطلب : اخبارگرافیکی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
سه شنبه 17 مرداد 1396
هنر گرافیک

فاستا باریستا (Fasta Barista) برند کافه‌های زنجیره‌ای با قیمت‌های ثابت است که قیمت همه‌چیز در آن، ۵۰ روبل است.

استایل ظاهری برند برای گروه‌های چندهدفه مانند جوانان و نسل‌های قدیمی‌تر مناسب است. راهبرد موقعیت‌یابی برند، ایجاد کافه‌های بین راهی برای یک توقف کوتاه، تازه‌کردن نفس و دوباره به‌ راه‌ افتادن است و تنوع بصری آن بر اساس نمونه‌های گرافیکی آمریکایی از دهه‌ی ۷۰ (دوران بزرگراه‌ها، موتورسیکلت‌ها، خودروهای کروکی و هوای آزادی) ایجاد شده است. استایل برند به اندازه‌ی کافی ساده و واضح است و پیام کیفیت محصول و خدمات رابه خوبی انتقال می دهد و بر تابلوهای جاده‌ای نیمه‌واقعی که بدون لوگو هم کاربرد دارند تکیه دارد.

این برندینگ توسط استودیو گیزمو (gizmo.studio) در روسیه انجام شده است.


نوع مطلب : لوگوتایپ(نشانه نوشتاری)، 
برچسب ها : لوگو، برند، برندینگ، لوگوتایپ، هنر، گرافیک،
لینک های مرتبط :

       نظرات
سه شنبه 17 مرداد 1396
هنر گرافیک
بسته بندی

پروژه پیش رو بسته بندی یک غذای گیاهی و سنتی یونانی برای کمپانی GAEA است که توسط استودیوmousegraphics طراحی و انجام شده است. در ادامه توضیحات طراحان آن را می خوانیم:

مشتری ما یک نام سرراست و در عین حال ناگهانی به ما ارائه داد: “wild horta” که معنی آن «سبزیجات وحشی» است. ...


برای مشاهده کامل پست به ادامه مطلب مراجعه کنید...ادامه مطلب(کلیک کنید)


نوع مطلب : بسته بندی، 
برچسب ها : بسته بندی، بسته، محصولات، محصولات غذایی،
لینک های مرتبط :

       نظرات
سه شنبه 17 مرداد 1396
هنر گرافیک
نمایشگاه

این روزها گالری لاله میزبان نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان ” رنگ و درنگ” است. ” پژمان رحیمى زاده” تصویرگر برجسته کشورمان و کیوریتور این نمایشگاه در بیانیه چینن آورده است:
” یادآورى خاطرات اغلب پررنگ تر و غنى تر از لحظات واقعى است. آنها ایستا و ساكن در ذهن شكل مى گیرند. تصویرى از فرآیند یادآورى ایجاد مى شود و بر صفحه اى انتزاعى آن را پیش روى خود مى بینى...

برای مشاهده کامل پست به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب(کلیک کنید)


نوع مطلب : تصویرسازی، 
برچسب ها : تصویرسازی، تصویر، هنر، نمایشگاه، نمایش، ن، م،
لینک های مرتبط :

       نظرات
سه شنبه 17 مرداد 1396
هنر گرافیک